POPO ESTETİĞİ

Dik ve orantılı bir popo güzel bir vücudun vazgeçilmez parçasıdır.

Genellikle vücuda göre büyük ya da küçük kalçaları daha orantılı hale getirebilmek için popo estetiği operasyonu gerçekleştirilir.

Popo estetiği, konusunda uzman plastik cerrahlar tarafından yapılır, kişinin taleplerine ve doktor görüşüne göre yapılacak işlemin çerçevesi belirlenir.

Popo estetiği yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle profesyonel tercihler yapmalısınız. Güvendiğiniz bir estetik cerrahın gözetiminde istediğiniz operasyonun ayrıntılarını belirlemelisiniz.

Kalçalarının görünümü, konumu, hacmi ve sıkılığından şikâyet eden, sık kilo alımı veya kaybı nedeniyle kalça bölgesinde düzensiz yağ dağılımı olan herkes ve doğumdan sonra kalçalarının görünümünden rahatsız olan kadınlar popo estetiği için iyi adaylardır. İstenmeyen bir şekil ve hacim ile yaşamak zorunda değilsiniz. Bu sorunun doğal görünümlü, basit ve etkili bir çözümü olduğunu unutmayın! Bu popo yağ transferi için kullanılan en gelişmiş yöntemdir. Bu yöntem çok yumuşak ve doğal bir görünüm sağlar. Aynı zamanda, aktarılan yağ hastanın kendi dokusu olduğu için, reddetme riski yoktur.

Boyut, şekil ya da sarkma oranı fark etmeksizin güzel bir kalça görünüme sahip olmak isteyen herkes popo estetiği yaptırabilir. Popo estetiği sayesinde daha şekilli ve kalkık kalçalara sahip olabilirsiniz.