GÖĞÜS ESTETİĞİ

Hayal ettiğiniz dolgun ve dik göğüslere kavuşmak artık çok kolay!

Kolay uygulanabilirliği ve tatmin edici sonuçlarından dolayı göğüs estetiği ameliyatları en fazla tercih edilen operasyonlardan biridir. Kalıcı olarak doğal ve güzel göğüslere sahip olmak mümkün olduğundan, sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Göğüslerin formundaki bozukluklar kadınlarda özgüven eksikliği, depresyon gibi psikolojik hastalıklara, göğüsleri gizlemek ihtiyacıyla yapılan duruş bozuklukları boyun ve belde fıtık gibi fiziksel hastalıklara neden olmaktadır. Meme estetiği operasyonları sonrası göğüsleri istedikleri forma kavuşan kadınlar, kendilerini çok daha mutlu ve özgüvenli hissetmektedir.

Hastaların belirttiği şikâyet ve isteklere göre, estetik cerrahlar inceleme ve muayene yapacaktır. Hastaların taleplerinin, estetik operasyonla karşılanacağı belirlendiğinde, aynı ameliyatın içerisinde birkaç farklı meme estetik işlemi gerçekleştirilebilir.

Mediprive, sağlık turizmi tercihlerinde başarılı bir ivmeye sahip olan Türkiye’de, konusunda uzman olan anlaşmalı sağlık kurumları vasıtasıyla göğüslerinizi büyütme, küçültme, dikleştirme operasyonlarını gerçekleştirerek vücudunuza uygun, ideal göğüs ölçülerine ve görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. Dik ve dolgun memelere sahip olma arzusu son teknolojilerle rahat bir şekilde gerçekleşebiliyor.