TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Tüp bebek tedavisi farklı problemler sebebi ile çocuk sahibi olamayan çiftlere yüksek başarı oranları ile gebelik şansı sunulabilmektedir.

Doğurganlıkla ilgili çeşitli problemleri bulunan bireylerin çocuk sahibi olmasını sağlayan yöntemlerden biri olan tüp bebek, günümüzde en sık tercih edilen yardımcı üreme tekniklerinin başında gelmektedir.

Kadınların doğal yollarla gebe kalamaması durumunda uygulanan tüp bebek tedavisi aşılama başta olmak üzere pek çok yöntemi içermektedir.

Çiftlerin çocuk sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla uygulanan tüp bebek tedavisinde hangi yöntemin kullanılacağına ise hastaların sağlık durumları ve uzmanların değerlendirmeleri doğrultusunda karar verilmektedir. Tedavinin amacı her zaman döllenmenin gerçekleşmesi ve gebelik döneminin sağlıklı geçmesidir.

Mediprive hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak tüp bebek yöntemiyle çocuk sahip olmasını sağlamak için en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu talebine özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en düşük fiyatı garanti eder.