İMPLANT TEDAVİSİ

Güzel gülümsemek, sosyal iletişim sırasında sizi daha ayrıcalıklı bir konuma getiren bir unsurdur. Herkes güzel bir gülümsemeye sahip olmayı ister. Diş estetiği- gülüş tasarımı sayesinde problemli ağız ve diş yapısının tedavi edilmesi amaçlanır.

Yurt dışından gelen hastalarımız için anlaşmalı tıp merkezlerimizde son teknoloji cihazlarla gerekli tüm ağız içi dental implant ve estetik diş tedavileri yapılmaktadır.

Tedavi planının büyük bir kısmının oluşturulduğu ilk muayene önemli seanslardan biridir. Bu seansta sizinle genel sağlığınız ve ağız sağlığınızla ilgili bilgiler değerlendirir ve tedavi planını anlaşmalı sağlık merkezimiz buna göre oluşturur. Bu değerlendirmenin eksiksiz olabilmesi için ilk muayeneye gelirken yanınızda kullandığınız ilaçların listesini, tıbbi tetkik ve raporlarınızı mutlaka getiriniz.

Mediprive , tüm bu süreçte Türkiye’de diş estetiği yaptırmak isteyen hastaların hem turistik amaçlı tatil yapmalarını hem de %100 sonuç alacak şekilde diş tedavilerinin tamamını yaptırmasını sağlıyor. Tedaviniz sonunda sizleri cesurca gülümseteceğimizden eminiz.