HAKKIMIZDA

Sağlık turizmi, dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla yükselen bir trend yakalayan, önemli bir alternatif turizm çeşididir.

Yurt dışından ülkemize seyahat eden ziyaretçilere kaliteli hizmet vermek amacıyla 2015 yılında  kurulan Mediprive; konaklama, transfer, gezi organizasyonları ve uçak bileti gibi ihtiyaçlara yönelik hizmetler vermektedir.

Bu süreçte tedavi görürken bir yandan da tatil yapmayı hedefleyen misafirlerin beklentilerini karşılamak Mediprive’ın en önemli hedefidir. Mediprive, yabancı misafirlerin ülkemizde geçirdikleri süre zarfında, tatillerinden keyif almalarını sağlamak ve bu hedef doğrultusunda tüm hizmetleri müşteri memnuniyeti prensibiyle en iyi şekilde vermek adına her türlü profesyonel çözümü sunmaktadır.

Misafirlerin, Türkiye ye gelmeden önce ihtiyaçlarına uygun hastane ve tedavi yönteminin seçilmesini onların yanında yer alan Mediprive, dünya standartlarındaki anlaşmalı merkezleri arasında en doğru ortağın belirlenmesine yardımcı olur.

Mediprive yurt dışından gelecek misafirlerin, hastalık teşhis ve tedavi süreçlerinde hasta hakları doğrultusunda, son teknolojik cihazlar ile donatılmış sağlık kurumları aracılığıyla tedavi öncesi ve sonrası sağlık problemlerine hızlı ve profesyonel çözümler üretir.

Hastalarına tüm süreçlerde konforlu hizmet vererek tedavi sonrasında ülkelerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak ve daha sonra karşılaşılabilecek problemlerin giderilmesi ve takiplerinin kendi ülkelerinde de yapılmasını sağlamak Mediprive’ın en önemli prensipleri arasında yer alır.