DUDAK ESTETİĞİ

Sağlık ve güzellik hayatın en çok ihtiyaç duyduğumuz gerçekler arasında yer alıyor. Yüz estetiği bu anlamda en öne çıkan sağlık hizmetlerinden biri durumunda… Yüz estetiği yaptırmak isteyenler düşük maliyet, yüksek kalite ve ileri teknolojiye sahip olması nedeniyle Türk hastanelerini tercih ediyorlar. Türkiye’de özellikle estetik ve güzellik amaçlı uygulamalar gelişmiş teknolojiler yardımıyla başarı ile uygulanıyor. Estetik operasyonlarında yakalanan başarı ve gösterilen ilgi sonucu Türk doktorlarının başarılarını Türkiye sınırları dışına ulaştırıyor.

Yüz estetiği için Türkiye’ye gelen turistlerin en büyük talebini cerrahisiz işlemler olan dolgu ve botoks operasyonları oluşturuyor.

İdealinizdeki yüz güzelliğiniz için Türkiye’ye gitmek istediğinizde Mediprive’ı tercih etmeniz ve uçak biletinizi almanız yeterli. Ekibimiz Türkiye’de karşılayacak ve sizi otellinize yerleştirecek. Akabinde hastaneye transferiniz gerçekleşecek, operasyon öncesi incelemeniz yapılacak, bilgilendirilecek ve onayınız sonrası ihtiyacınız olan işlem yapılacak. Planlanan süre tamamlandıktan sonra isterseniz tatilinize devam etmek isterseniz Mediprive sizi en iyi şekilde yönlendirmeye devam edecek.