ÇOCUK HASTALIKLARI

Çocuk sağlığı ve hastalıkları birimi, doğumdan ergenliğe kadar uzanan süreç içinde yer alan bireylerin tanı, takip ve tedavisi ile ilgilenir. Çocuklar, yetişkinlerin küçük bir modeli olmadığı için onlarla ilgilen uzmanlıklar da farklılık gösteriyor. Dolayısıyla Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi’nde, çocuk hastaların sağlık durumunun teşhisi ve tedavisi için alanlarında uzman hekimler görev yapıyor. Merkezimizde; pediyatrik alerji, endokrinoloji, gastroenteroloji, genetik hastalıklar, göğüs hastalıkları, hematoloji, kardiyoloji, nefroloji, nöroloji, ortopedi, romatoloji, üroloji ve pedagoji ile yenidoğan uzman hekimleri ve deneyimli sağlık personeli hizmet veriyor.

Mediprive’ın anlaşmalı olduğu poliklinik ve kliniklerde bilim ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlar ve yeniliklerden faydalanılarak gerekli olan muayene, laboratuvar ve radyolojik tetkikler hizmetinize sunulmaktadır.

Mediprive,  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda 0-16 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin tetkik, tedavi ve koruyucu sağlık hizmetlerini en yetkin hastanelerde vermek üzere organize olmuştur.